Náš tým

Tým našich kariérových poradců, koučů a konzultantů získal své zkušenosti a dovednosti na různých převážně manažerských pozicích a při práci na projektech v Čechách i v zahraničí.

Stacks Image 277

Ing. David Mašát


Business Development Director

Po studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze nastoupil do oddělení auditu společnosti Ernst&Young. Poté 11let pracoval pro společnost Sony na různých pozicích v oblasti prodeje a marketingu. Má 7letou zkušenost v zahraniční (Sony Europe, Nizozemí a Sony Deutschland, Německo). Ze Sony odešel v roce 2006 z pozice Marketing Director pro region střední Evropy. 3 roky pracoval jako Výkonný ředitel pro obchod a marketing (CCO) ve společnosti České Radiokomunikace. Od března 2010 spoluvlastní společnost LowLand, která úspěšně provozuje centrum pro cvičení dětí The Little Gym Praha.

Tel.: 739 503 518
masat@bedfort-consultants.com
Stacks Image 282

JUDr. Kateřina Šamanová


Managing Partner

Po studiu na Právnické fakultě University Karlovy pracovala jako právník a poté na pozicích HR Manager ve společnostech Ernst&Young a Andersen Consulting (dnes Accenture) a HR ředitel v České Spořitelně. Od roku 2001 pracuje jako konzultant v oblasti procesního a strategického poradenství na projektech v ČR i v zahraničí - specializace HR (Change Management, interní komunikace, firemní kultura) a to nejprve ve společnosti PriceWaterhouseCopers Consulting (nyní IBM). Od roku 2005 pak ve společnosti Bedfort Management Consultants. V posledních 3 letech se zaměřuje na kariérové poradenství a koučink.

Tel.: 602 755 138
samanova@bedfort-consultants.com